ВИП живо Блек Џек

Вратете се на играта

Блек Џек е игра казино дека е најдобро да се служи на маса со професионална услуга ви помага. Тоа е причината зошто луѓето патуваат далеку дестинации за одмор за да уживате во оваа игра. благодарение на ВИП живо Блек Џек кој е онлајн верзија, но со вистински човечки услуга нудат помош во реално време. ова телефон блек џек бесплатни бонус Играта доаѓа со висока дефиниција 3D поставувањето со вистински маса игра и вистински карти. Постојат повеќе високо-квалитетни фото апарати, кои ви даде реална слика на играта од различни агли на гледање. Оваа игра е погодна за ВИП играчи кои залог со повисок износ. Ограничувањата се од £ 1 и £ 5000, што го прави идеална игра за сите типови на играчи.

Live Black Jack Standard High Roller

За инвеститорот на ВИП живо Блек Џек

Оваа живо верзија телефон блек џек бесплатни бонус игра беше развиен од страна на NetEnt, пионер во онлајн казино игри. Тие имаат дваесет години на богато искуство создаде неколку различни видови на игри за да одговараат на сите типови на публика.

За играта

Правилата на оваа телефон блек џек бесплатни бонус се многу едноставни и слична на онаа на земните казино верзија. За да победи на раката мора да го победи страна на вршителите постигнувајќи поблиску до 21 поени од дилерот. А убава услуга ќе ви помага во поставување на вашата облози и таа ќе го извести секое време, така да не заборавиме. Таа ќе застане на сите 17s, сепак, ќе имаат превласт тука, бидејќи може да се подготви картички понатаму надвор 17. Ако ја надмине 21 а потоа ќе изгуби раката и, исто така, во случај на услуга премногу. играта на екранот, исто така, го прикажува низа на статистичките податоци кои можат да ви помогне да го планирате вашиот стратегии подобро.

Live Black Jack Standard High Roller

  • Исплатата обложување: Кога ќе победи со директно рака со победата страна на вршителите, вашата исплата е 100% на вашиот облог. Ако победи со блек џек страна, тоа е ако се 21 поени од првите две картички, на исплата е 3 до 2. Осигурување исплаќа две за да се онаа кога услуга добива блек џек страна.
  • купување на осигурување: Осигурување се нуди само од страна на дилер во живо кога се отвори нејзината картичка е кец. Ќе треба да се плати половина вашиот облог износ како надомест кон осигурување во овој телефон блек џек бесплатни бонус игра. Ако дилерот не се блек џек, тогаш нема да добијат ништо, но приносите на играта како нормални.

Live Black Jack Standard High Roller

резиме

ова телефон блек џек бесплатни бонус игра ќе ве натера да се чувствувате како ВИП со способноста да се обложи со користење на високо ризична. дилер на атмосферата во живо дава реална искуство, така да не пропуштите оди во казино земјиште.