3D Европската рулет

Вратете се на играта
3D Европската рулет

Пепел Игри на среќа се програмерите на 3D Рулет, кој е бесплатни бонус рулет коцкање игра. Ако сте во потрага за онлајн верзија на вашата омилена казино игра, тогаш можеби ќе сакате да се даде овој еден обид. Проверете на преглед подолу.

Play Now

Знаејќи повеќе за овој Казино Коцкање слободен рулет бонус игра

Овој слот игра е тематските по својата европска верзија. Во оваа верзија, има само еден осамен нула на рулет масата. 3D рулет онлајн има слични правила како и верзијата земјиште врз основа.

Ова е бонус игра бесплатен рулет, кој е внимателно дизајнирана. Графика и анимација се ултра реални. Можете да ја видите богато детални тркала, ротирачки зад маса обложување. Ова ќе им овозможи на играчите во поставување на нивните избрани чипови обложување со леснотија.

Играње 3D Рулет

Best SLots Payouts

Првото нешто што го правите кога ќе се игра оваа бесплатна рулет бонус е да изберете големина на вашата игра чип. големина на чип на понуда се движи од 0,10 £ и £ 100. Ќе ги најдете на чипови на дното на левата страна од вашиот екран за играње.

Со овој рулет, неколку чипови може да се постави за секој спин. По вашата чипови се избрани, тогаш ќе се вртат тркалото со кликнување на копчето големи "Спин". Ова копче може да се види на дното на екранот.

Откако го копчето спин е кликнато на, топката ќе се вртат тркалото. Можете или да го исклучите обемот на играта или слуша како топката се врти на тркалото. Звукот на топката се врти е сосема реална.

Затоа топката запира на број, ќе бидете поздравени од страна на глас на една дама најавува на победничката број. Со секоја победа, ќе го добиете вашиот исплата веднаш. Можете да поставите друг залог или со повторување на претходната или расчистување да поставите нова.

Финале мисли

Play Now

Можете да добиете како многу возбуда од игра оваа рулет, како што ќе игра вистинската верзија. Постои RTP на 97.30%, што значи дека кога ќе се постави залог од £ 100, вие се гарантира минимална исплата на £ 97,30.

Со оваа бесплатна рулет бонус онлајн коцкање игра, можете да го играат од повеќето од мобилни уреди. Вие исто така може да го игра од удобноста на вашиот дом. Постојат повеќе бонуси на располагање за вас, кога двајцата играат и да победи, како и.