3D Roulette Evropian

Mbrapsht në lojë
3D Roulette Evropian

Ash Gaming janë zhvilluesit e 3D ruletë, i cili është bonus falas ruletë lojë kumar. Nëse jeni duke kërkuar për një version online e lojës tuaj të preferuar kazino, atëherë ju mund të dëshironi për të dhënë këtë një provoni. Check out shqyrtim poshtë.

Play Now

Duke ditur Më Tepër Rreth Kësaj Kazino bixhozit ruletë lirë bonus lojë

Kjo lojë slot është themed pas versionin e saj evropiane. Në këtë version, ka vetëm një zero vetmuar në tryezë ruletë. 3D Roulette online ka rregulla të ngjashme si në versionin e tokës në bazë.

Kjo është një ruletë lirë bonus lojë që është projektuar me kujdes. Grafika e saj dhe animacion janë ultra realiste. Ju mund të shihni timon luks detajuar, rradhës prapa tavolinë bast. Kjo do të mundësojë lojtarëve në vendosjen e patate të skuqura e tyre të zgjedhura basteve me lehtësi.

Playing Roulette 3D

Best SLots Payouts

Gjëja e parë që ju bëni kur ju të luajnë këtë bonus falas ruletë është për të zgjedhur madhësinë tuaj playing chip. Madhësia chip në ofertë varion nga £ 0.10 dhe £ 100. Ju do të gjeni patate të skuqura në fund në anën e majtë të ekranit tuaj duke luajtur.

Me këtë ruletë, disa patate të skuqura mund të vendosen për çdo rrotullim. Pas patate të skuqura tuaja janë zgjedhur ju do të tjerr timon duke klikuar madh 'Spin' butonin. Ky buton mund të shihet në pjesën e poshtme të ekranit.

Pasi butonin tjerr është i klikuar në, topi do të tjerr timon. Ju ose mund të heshtur volumin e lojës ose të dëgjoni si topi rrotullohet në timon. Tingujt e topit tjerrje është mjaft realist.

Si topi ndalet në një numër, ju do të përshëndet nga zëri i një zonjë njoftuar numrin fitues. Me çdo fitore, ju merrni pagim tuaj në çast. Ju mund të vendos një tjetër bast ose duke përsëritur e mëparshëm apo pastrimin atë për të vendosur një të ri.

Mendime përfundimtare

Play Now

Ju mund të merrni sa më shumë emocion nga luajtur këtë ruletë, si ju do të luajë versionin e vërtetë. Nuk është një RTP e 97.30%, do të thotë se kur ju vendosni një bast prej £ 100, ju jeni të garantuar një pagim minimale prej £ 97,30.

Me këtë bonus roulette lojë falas online kumar, ju mund të luajnë atë nga shumica e pajisjeve mobile. Ju gjithashtu mund të luajë nga komoditetin e shtëpisë tuaj. Nuk janë shpërblime të shumta në dispozicion për ju, kur ju të dy të luajë dhe të fitojë, si dhe.