Kënde parajse

Mbrapsht në lojë

Nëse ju pëlqen lojra slot me një temë të bazuar në tokën mistike e imagjinatës dhe magji, asgjë nuk mund hartimin e Kënde parajse. Çfarë e bën këtë një nga më të mirë slots internet celular lojëra është karakteristika të shumta bonus në lojë. Të lëkundet janë paraqitur për ju me një pamje sfond të një lumë të bukur lumit së bashku me tempullin dhe pamje e mëtejshëm të maleve mjegullt. Muzika është një fonogram i qetë tempull që ju bën të ndjeheni si ju jeni në një banjë, kur ju mbyllni sytë tuaj. Të gjitha ngjyrat dhe karaktere verbuar bëjë lojë të tërhequr lojtarët çast. Kufijtë basteve të £ 0,20 për £ 90 e bën atë ideal për lojtarët me të gjitha llojet e buxhetit.

Rreth zhvilluesi i Shangri-La

Këto grafika mahnitëse aktivizuar slots internet celular Loja është zhvilluar nga NextGen (NYX). Ata janë një nga udhëheqës kazino në botë lojrave zgjidhje provider. Të gjitha lojrat e tyre të mbështetur pajisje të tilla si kompjuterat, laptopë, telefonat mobil dhe tableta.

Shangri-La

Për lojë

Simbolet e këtë të bukur slots internet celular lojë janë një tigër të bardhë, rhino, lule zambak uji, tempull, thikë dhe aziatike elefantët. Simboli i lartë paguar është tigër të bardhë me 500 herë shuma juaj në pesë e një lloji në një linjë pagese. Simbolet vlerës më të ulët janë të përfaqësuar nga klubi, zemër, diamanti dhe lopatë nga luajnë kartat. Ata janë të dizajnuara për të duken si gurë të çmuar dhe duken shumë tërheqëse në rrotullat, sesa sy të thjeshtë i mërzitshëm. Të gjitha simbolet paguar nga e majta në të djathtë dhe kombinim fitues aktivizon modalitetin animacion. Simbolet kryesore bonus janë përfaqësuar nga tre fotografi të ndryshme vajzë dhe një rrotë lutje. Ka katër karakteristika të veçanta në formën e artefakteve ovale formë.

  • simbole të egra: Nuk është vetëm një simbol të egra, por tre prej tyre që simbolet e tjera zëvendësues të tjera se sa rrota lutje dhe objekte ovale. Të egra kryesor është fotografia e vajzës në një kornizë dhe një tjetër foto me zjarr ndezur frame shfaqet rastësisht. Çfarë ju duhet të shikoni për të është një vajzë e bërë pirg të plotë që ofron kombinimet më fituese.
  • Scatter Bonus: Rrota Lutja është tipar shpërndaj i kësaj slots internet celular lojë. Tre ose më shumë simbole të aktivizuar karakteristika bonus. Ka katër bonuse secila e përfaqësuar nga një produkt ovale me një dizajn të ndryshme mbi ta. Ju janë dhënë çdo një nga këto që ofrojnë rrotullime falas dhe shumëzuesit. Pesë simbolet shpërndaj të shkaktojnë bonus çmim i parë të 3000 coin Win.

përmbledhje: Me një numër të karakteristika bonus që rrit fitore tuaja, kjo slots internet celular Loja është e mirë për të luajtur në kompjuter apo edhe celulari juaj.