Rrotullime falas Qyteti

Mbrapsht në lojë
Rrotullime falas Qyteti

Me Lirë Spin City ju keni një UK rrotullime falas casino game in demo mode based on one’s life in a big metropolitan city. Bet Digital zhvilluar këtë slot në internet, e cila përmban mënyra të ndryshme loje projektuar për të rritur pagim tuaj. Për më shumë informacion mbi këtë slot, shikoni shqyrtim të shkurtër poshtë.

Game of Thrones

Dish më shumë për këtë interesante UK rrotullime falas lojë casino slot

This online slot is one of the best UK free spins casino freeplay demo mode games available, pasi sipas zhvilluesi i saj. Kjo është një makinë slot me 20 paylines fiks, 3 rreshtave dhe 5 reels. Sfond ka një skenë natën dhe tregon siluetën e ndërtesave të larta të rritet në një qytet të madh. Disa nga dritat e rrokaqiejt shihen si ndriçon me shkëlqim.

Në Free Spin City, simbolet me më pak vlerë përfshijnë ikonat e kartës playing e A, J, K, Q dhe 10. Fitore e juaj pastaj mund të rritur me simbolet e vlerë të madhe, të cilat përfshijnë një palë zare të kuqe, një shenjë e artë dollar, një lopatë dhe disa monedha ari.

Winning Wild And Bonus Icons Such as Free Spin City

This UK Free Spins City casino slot game has its wild symbol represented by an Art Decor. Ky simbol do të zëvendësojë dy simbolet e ulët dhe të lartë në rrotullat. Nuk është një përjashtim edhe pse, dhe kjo është bonus simbol rrotullime falas. Ikona bonus nuk mund të zëvendësohet me simbolin e egër. Bonusi Simboli rrotullime falas do të shkaktonte raundet bonus në lojë bazë, si dhe.

Katër Lojë opsione për të zgjedhur

Ju mund të zgjidhni një opsion loje, kur ju klikoni patate të skuqura kazino që janë të vendosura në këndin e majtë. Duke ngritur vlerën tuaj bast se është nën rrotullat, ju gjithashtu mund të zgjidhni një nga opsionet e katër e lojës në dispozicion.

Katër Opsionet e lojës përfshijnë;

Një Reel Lojë opsion që është luajtur me 20P për çdo rrotullim. Ju keni Spin icons pa pagesë që shfaqen në tri rrotullat përkatësisht 1, 3 dhe 5.

Loja opsion Mega Vishet është luajtur me 50p për çdo rrotullim. On lëkundet 1, 2, 4 dhe 5 simboli rrotullime falas do të shfaqet.

Game of Thrones

Një opsion Ultra vishet me një vlerë bast prej £ 1.00 për çdo rrotullim. Ju merrni wilds rastit shfaqen në këtë raund. Ju gjithashtu të ketë një ikonë bonus Pa pagesë vishet që është shfaqur në çdo shtjellë dhe gjithashtu një koeficient i 2x.

Një lojë Fuqia Vishet opsion luajtur me një minimum prej £ 2.00 për çdo rrotullim. Këtu Wilds do të jetë i ngrirë në pozicionet e dukshme në makinë dhe për të ndihmuar lojtarët tokat fituar combos. Ju gjithashtu fitoni një koeficient 2x si dhe rrotullime falas ikona të shfaqet në çdo shtjellë.

Mendime përfundimtare

Katër Opsionet lojë aktuale këtu, do të ndihmojnë lojtarët të fituar një pagim të rëndësishëm. Ekziston edhe një bonus rrotullime falas rrumbullakët që do të rrisë më tej të dy mundësitë tuaja fituese dhe të ardhurat. Kjo UK rrotullime falas lojë kazino është padyshim një vlerë gjyq sot.