Golden Mane

Mbrapsht në lojë

Golden Mane është një themed kafshë online slot game me një ndryshim. kjo UK slot machine pa pagesë lojë online kumar është zhvilluar nga NextGen. Lojtaret mund të argëtohen duke luajtur këtë slot, në kohë dhe në lehtësi e tyre. Mëso më shumë duke lexuar këtë përmbledhje.

Best SLots Play

Një UK slot machine Lojë falas About Wild Horses

Kjo linjë UK slot machine pagesë kumar lojë është e gjitha në lidhje me kuaj të egër. Nëse e doni duke luajtur lojëra elektronike themed kafshëve, atëherë kjo duhet të jetë me interes të rëndësishëm për ju. Kjo slot kazino në internet është e pasur me dhurata e natyrës, të tilla si një pamje sfond përbërë nga një peizazh të gjerë, malet dhe qielli me re.

Atje jane 10 paylines, 3 rreshtave dhe 5 lëkundet në këtë slot. Ju keni simbolet që të ju jap shpërblime të mëdha, dhe ata që të fitojnë shpërblime më të vogël. Ikonat me vlerë më të madhe përbëhen nga kuaj të zinj dhe të bardhë, një mal dhe një pemë.

Këto simbole që ofrojnë shpërblime më të vogël, kur ju të përputhen ato në rrotullat përfshijnë kartat standarde duke luajtur. Këto janë simbole që kazino të rregullt fatit lojtarët duhet të përdoren për, si A, J, K, Q, 9 dhe 10 icons.

Fituar me Artë Mane

Fitues në këtë UK automat lojë falas online kazino kumar përfshin marrjen përputhen simbolet në rrotullat. megjithatë, ka dy Wild dhe shpërndani ikona që mund të ndihmojnë të rritur shanset tuaj për të fituar, dhe aktivizoni tiparet bonus respektivisht.

Simboli Wild është një ikonë e kalë i egër Golden Mane. Ky simbol do të ndryshojë çdo simbol tjetër në rrotullat, me përjashtim të simbol argjend Horseshoe. Kjo paraqet ikonën shpërndaj të këtij slot dhe do të shkaktojnë në raundin e bonusit, kur ju të përputhen me një numër të simbolit mbi rrotullat.

Bonus rrotullime falas Round

Me ulje dy simbole të shpërndaj në të ose të lëkundet 2, 3 ose 4 ju do të aktivizojë raundin rrotullime falas. Ju do të fitoni në mes 2 dhe 6 rrotullime falas në proces. Të rrotullime falas do të ju jap më shumë mundësi që të shkojë deri simbolet, dhe për të rritur kështu në mënyrë të konsiderueshme pagim tuaj.

Mendime përfundimtare

Real Money Casino

Ekziston edhe një tipar Scatter Run që është shkaktuar në mënyrë të rastësishme. Kjo UK slot machine casino falas Kumar Loja ka një RTP së 96.96%, do të thotë se pagim juaj do të jetë £ 96,96 për çdo fitore në një per-rrotullim £ 100 bast. Ju mund të luajnë këtë vend i caktuar nga çdo pajisje me një lidhje interneti, dhe që përfshin duke luajtur në PC tuaj dhe Android / iOS pajisje të lëvizshme.