Romance Immortal

Mbrapsht në lojë
Romance Immortal

një UK lojëra elektronike kazino online lojë që mund të jetë me interes të veçantë për ju është Romance Immortal. Kjo slot aktivizuar me një temë vampir është zhvilluar nga Microgaming. Ju mund të mësoni më shumë në lidhje me atë nga përmbledhje të shkurtër poshtë.

Play Best Slots Games

Horror UK lojëra elektronike në internet Temë kazino në kërkesë të lartë

Ka një preferencë në rritje për lojëra elektronike bazuar horror nga një grup të veçantë të lojtarëve. Kërkesa e lartë për lojëra elektronike me një temë të errët e bën këtë UK slots casino online lojë një të konsiderojnë seriozisht. Ky vend i caktuar mund të arrihen lehtë në internet nga çdo lojtar, dhe nuk ka asnjë depozitë fillestare nevojshme.

Si ju do të presin, kjo lojë ka një temë ngjyrë dhe drithërues errët. Ajo vjen me 243 mënyra për të fituar dhe pesë reels. Me këtë lloj të çarë, ju mund të arrijë fitore, kur ju tokës ikona identike në rrotullat e afërta.

Një UK Slots Online Casino lojë për të shijuar

Me një ikonë Immortal Romance Wild, ju mund të rrisë shanset tuaj për rritjen e fiton tuaja dhe pagim. Ky simbol do të zëvendësojë të gjitha ikonat e tjera të dukshme në pesë rrotullat. megjithatë, ajo nuk mund të zëvendësojë simbolin shpërndaj përshkruar nga një luan Head Door çok. Shpërndaj Ikona e këtij UK lojëra elektronike online kazino, do të shkaktonte lojë bazë tipar bonus.

UK Casino Play

Simbolet e tjera në rrotullat ose mund të ketë një vlerë të lartë apo të ulët. Simbolet me vlerë të ulët në këtë slot përbëhen nga një, J, K, Q, 9 dhe 10 duke luajtur ikona e kartës. Për ikonat e me vlerë të lartë, ju keni një shtëpi të mërzitur, një dorëshkrim të vjetër dhe katër karaktere përkatësisht Amber, Troy, Sarah dhe Michael.

Bonus Feature

Një raund bonus Dhoma të vishet aktivizohet kur ju të tokës 3 Simbolet Lion Head çok shpërndaj. Në këtë raund, ju do të merrni për të zgjedhur një nga katër karaktere, dhe të shpërblehet si ju bëni në mënyrë.

Zgjedhja Sarën do të fitoni një total prej 25 rrotullime falas. me Michael, ju merrni 20 rrotullime falas dhe aq i lartë sa një shumëzues 5x. Troy ju shpërblen me 15 rrotullime falas dhe një 2x apo edhe një shumëzues 3x. Duke zgjedhur karakterin Amber ju i keni fituar sa më shumë si një shumëzues 5x dhe 10 rrotullime falas.

Mendime përfundimtare

Play Best Slots Games

Me këtë lojëra elektronike kazino online lojë UK kumar, ju nuk janë të nevojshme për të bërë ndonjë depozitë fillestare: Play for FUN in Demo Mode. Or start playing for real money with just £0.30 for each spin. Nëse ju nuk e mendjes duke vendosur një bast më të lartë për rrotullim, atëherë ju mund të investojë sa më shumë që £ 300 për çdo rrotullim.